środa, 21 września 2022

XXVII Targi Katolickie z Wydawnictwem Promic

Kilka godzin temu, w drodze do domu, planowaliśmy dwa wyjazdy, które czekają nas tej jesieni. Nie spodziewałam się, że pierwszy, który już wkrótce, będzie musiał pomieścić jeszcze jeden punkt... XXVII Targi Wydawców Katolickich.
Od kilku lat zobowiązania zawodowe stawały nam na drodze, w tym roku okazało się, że pierwszy dzień Targów mamy wolny. Mało tego, po wakacyjnej przerwie wybieramy się na warsztaty do Zamku Królewskiego, więc będziemy tuż obok. I jak tu nie skorzystać? Ja z pewnością przepadnę wśród stoisk z książkami, a na swojej liście mam kilka nowości, które zapewne wzbogacą naszą biblioteczkę. Mogę tylko żałować, że będziemy ograniczeni czasem (obiecaliśmy już jeszcze jedno muzeum) i pewnie nie dotrzemy do wszystkich wystawców, a będzie ich blisko 140. Poza tym prawie ośmiolatek, których choć kocha książki, swoje ograniczenia też ma. Ale z pewnością dotrzemy na Stoisko Wydawnictwa Promic, z którym mam przyjemność raz na jakiś czas współpracować. Nie raz polecałam Wam książki wartościowe książki dla dzieci i wierzę, że jak tylko pokonam życiowe zakręty, wrócę z kolejnymi. 

Na stoisku Wydawnictwa Promic znajdziecie nie tylko dobrą książkę, ale również atrakcje dla Waszych pociech. Z okazji Jubileuszu 35-leci Oficyna przygotowała ciekawy program dla najmłodszych, oczywiście w oparciu o swoją ofertę. Myślę, że małych czytelników zainteresują wszelkie animacje i działania plastyczne, a już na pewno eksperymenty. Może się zdziwicie, ale wydawnictwa katolickie, to nie tylko książki typowo religijne, duchowe. To również tytuły związane z historią, kulturą czy nauką właśnie. 

Szczegóły na banerkach poniżej i na stronie Wydawnictwa Promic. Zapraszam TĘDY. Do zobaczenia w pierwszy październikowy weekend. 
6 komentarzy:

 1. Od kilku lat niestety omijam takie imprezy ze względu na zbyt duży tłok, co i mnie i mojego syna lekko wprawia w dyskomfort. Jednak wiem ile wspaniałości można zobaczyć i kupić w takich miejscach. Życzę Wam udanej zabawy i mnóstwa "łupów". Uściski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie dotarliśmy. My na takiej dużej imprezie jeszcze nie byliśmy, ale za tłumami nie przepadami, więc podejrzewam, że mielibyśmy problem.

   Usuń
 2. Nie jeżdżę na targi książek, bo mam ich już bardzo dużo.
  Ale Twoje propozycje, zwłaszcza dla Wnusia zapisuję📖🤗🧡
  Pozdrawiam serdecznie całą rodzinkę😊🌼💛🌞

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Targi to dla nas przede wszystkim okazja do spotkania z twórcami. Przyjemnie je wspominamy, a Tygrys ma już kilka książek z autografami. I zobaczył kto jest po drugiej stronie książki.
   Cieszę się, że możemy podsunąć tytuły, choć będą musiały jeszcze chwilę poczekać.
   Uściski

   Usuń
 3. Kochana. Nie wiem o co chodzi z zakrętami, ale ściskam Cię mocno i życzę wyprostowania się dróg.
  ❤️

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wkrótce wyjaśnię. Myślę, że najgorsze za mną. Dziękuję za wsparcie.

   Usuń